Spoločnosť LB MINERALS SK, s.r.o. rešpektuje ochranu vašich údajov

Kariéra

Aktuálne voľné pracovné pozície:

Na prevádzku v (1.) Pederi pri Moldave n/Bodvou a do (2.) mobilnej skupiny, ktorá ťaží podľa aktuálnej potreby v dobývacích priestoroch Rudník, Ťahanovce a Veľaty dopĺňame stav zamestnancov na pozíciu:

STROJNÍK

Náplň práce:

  • obsluha a údržba stavebných strojov
  • nakladanie materiálov (štrk, bentonit, živec, íl)
  • vykonávanie dennej a preventívnej údržby strojov a vozidiel
  • mazanie strojov, čistiace práce, terénne úpravy
  • odoberanie vzoriek z ťažených materiálov, ...

Požiadavky:

  • preukaz na obsluhu stav. strojov skup. 2, 4, 5 alebo 9
  • prax min 2 roky
  • vodičský preukaz skup. B a C
  • časová a mobilná flexibilita
  • bydlisko ideálne z okolia uvedených dobývacích priestorov

Zamestnanecké výhody a benefity:

  • práca pre stabilnú spoločnosť
  • férové ohodnotenie
  • 20% mesačné prémie ku základnej mzde (tá je od 4,60€/h podľa schopností a skúseností)
  • stravné lístky v hodnote 4,20 EUR (80% hradí zamestnávateľ)
  • príspevok na dopravu do práce
  • bonus za dochádzku
  • vernostné
  • pitný režim (minerálka, káva)
  • príspevok 3% na DDP (III. pilier)
  • pracovné oblečenie a obuv
  • poistenie škôd
  • vzdelávanie
  • lekárske prehliadky
  • guláš párty a vianočné posedenie
  • zaručene vyplatené mzdy a odvody

Kontakt: Ing.Monika Tokárska -  personalista
mobil00421-901 777 021
emailmonika.tokarska@sk.lasselsberger.com

webdesign by | webex.sk